Minister zdrowia powołał pełnomocnika do spraw systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Został nim Dominik Krasowski.
Na stronach urzędowych Ministerstwa Zdrowia opublikowane zostało rozporządzenia w sprawie ustanowienia pełnomocnika ministra zdrowia do spraw systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji rzeczoną funkcję objął Dominik Krasowski.
Nowy pełnomocnik zajmie się kwestiami; minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych w Ministerstwie Zdrowia - czytamy w rozporządzeniu. Do zadań pełnomocnika należą:
źródło: Rozporządzenie MZ
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze