Szef kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej Bartosz Arłukowicz poinformował, że sztab będzie wspierał samorządowców w walce z koronawirusem.
Nasze sztaby obywatelskie w całej Polsce oddadzą się do dyspozycji tym, którzy zarządzają trudną sytuacją w Polsce: prezydentom, wójtom, samorządom, tym, którzy potrzebują pomocy indywidualnie. Chcemy włączyć się w akcję walki z koronawirusem. - powiedział Arłukowicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!