22/06/2026 | Autor: Polityka Zdrowotna | źródło: politykazdrowotna.com
Centralny Klub Pacjenta odbył się w odnowionym Uzdrowisku Ustroń. Uczestnicy zwiedzali zmodernizowany Instytut Zdrowia i Specjalistyczny Szpital im. K. Grzybowskiego, poznali możliwości diagnostyki, terapii i rehabilitacji oraz skorzystali z bezpłatnych badań i porad. Finałem było odsłonięcie pomnika twórców ustrońskich piramid przed sanatorium Równica.
Materiały promocyjne "Healthy Returns"
Materiały promocyjne "Healthy Returns"
Materiały promocyjne "Healthy Returns"
Materiały promocyjne "Healthy Returns"
Materiały promocyjne "Healthy Returns"