Wróć do artykułu

Zdjęcia Wielki finał modernizacji Uzdrowiska Ustroń połączony z Centralnym Klubem Pacjenta. 3000 uczestników z całej Polski zadbało o swoje zdrowie - fotorelacja

22/06/2026 | Autor: Polityka Zdrowotna | źródło: politykazdrowotna.com

Fotografie Firmy i instytucje Medycyna i Zdrowie

Centralny Klub Pacjenta odbył się w odnowionym Uzdrowisku Ustroń. Uczestnicy zwiedzali zmodernizowany Instytut Zdrowia i Specjalistyczny Szpital im. K. Grzybowskiego, poznali możliwości diagnostyki, terapii i rehabilitacji oraz skorzystali z bezpłatnych badań i porad. Finałem było odsłonięcie pomnika twórców ustrońskich piramid przed sanatorium Równica.

PiS , Sejm, Minister zdrowia Zdrowie publiczne - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości