Reklama

Nowy dyrektor generalny Takeda Pharma w Polsce

Polityka Zdrowotna
03/01/2024 12:44

Nowym dyrektorem generalnym Takeda Pharma w Polsce zostanie Sameh Rafla - poinformowała spółka.

- Z dużym zadowoleniem informujemy, że Sameh Rafla dołącza do naszego zespołu w Polsce jako nowy Dyrektor Generalny. Sameh wnosi do organizacji umiejętności przywódcze zdobyte na rynkach międzynarodowych, jak również wszechstronne doświadczenie w budowaniu wysoko funkcjonalnych, zróżnicowanych zespołów, rozwijaniu talentów i strategiach skoncentrowanych na pacjencie. Jest farmaceutą i absolwentem IMD Business School w Szwajcarii, gdzie uzyskał tytuł MBA - czytamy w komunikacie prasowym spółki - podała Takeda.

Sameh Rafla jest związany z Takeda od 7 lat. W tym czasie stworzył nowe strategie rozwoju produktów jako Global Head of New Products, kierował portfelem produktów w regionie EUCAN (Europa i Kanada) w obszarze rzadkich chorób metabolicznych, terapii osoczem i prowadził wprowadzenie kluczowego aktywa Takeda do transplantologii w Europie i Kanadzie. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze i globalne role kierownicze w firmach Galderma i Nestlé.

Reklama
Cieszę się, że mogę rozpocząć nową podróż zawodową jako Dyrektor Generalny Takeda w Polsce (...) Razem mamy szansę podtrzymać nasze zaangażowanie na rzecz pacjentów i z odwagą oraz otwartością dostarczać innowacyjne terapie, które zaspokajają potrzeby pacjentów. Dodatkowo będę zaangażowany przy wsparciu każdego pracownika w naszym polskim oddziale, sprzyjając rozwojowi całej organizacji - napisał na swoim profilu Linkedin, Sameh Rafla, dyrektor generalny Takeda Pharma w Polsce.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Takeda Pharma
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości