Zgodnie z zarządzeniem ministra zdrowia z 9 maja powołany został siedmioosobowy Zespół do spraw zmian systemowych w ochronie zdrowia.
W Dzienniku Urzędowym Ministra Zdrowia opublikowano zarządzenie w sprawie powołania Zespołu do spraw zmian systemowych w ochronie zdrowia. Zespół jest organem pomocniczym ministra zdrowia. W jego pracach mogą uczestniczyć z głosem doradczym również osoby niebędące jego członkami, a które zostały zaproszone przez przewodniczącego
Do zadań zespołu należy: przygotowywanie opinii na temat zagadnień przekazywanych przez ministra; współpraca z komórkami organizacyjnymi MZ, innymi zespołami pomocniczymi oraz jednostkami podległymi lub nadzorowanymi przez ministra, przedkładanie ministrowi propozycji tematów prac zespołu.
W skład Zespołu wchodzą przewodniczący – minister oraz członkowie:
Za udział w posiedzeniach zespołu nie przysługuje wynagrodzenie, natomiast zamiejscowym członkom zespołu przysługuje zwrot kosztów podróży służbowych na terenie kraju, w związku z udziałem w posiedzeniach zespołu.
Pierwsze posiedzenie zespołu jest zwoływane przez przewodniczącego w terminie 14 dni od dnia wejścia w życie zarządzenia, a zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia, czyli 10 maja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Skład przedni !!! Będę kibicował z mojego Sulejówka czyli Człuchowa ...a może dacie coś konstruktywnie skomentować? oczywiście na mail priv , z pełną dyskrecją...Pozdrawiam AJ
Z takimi ludźmi jak Szulc to nie wyjdzie. To są ludzie, którzy nie słuchają pacjentów, tylko są skupieni na własnej karierze... Rozmowy z biznesem i o biznesie owszem, za to od pacjentów jak najdalej. Widziałem na własne oczy na wielu różnych konferencjach.
Skład przedni !!! Będę kibicował z mojego Sulejówka czyli Człuchowa ...a może dacie coś konstruktywnie skomentować? oczywiście na mail priv , z pełną dyskrecją...Pozdrawiam AJ
Z takimi ludźmi jak Szulc to nie wyjdzie. To są ludzie, którzy nie słuchają pacjentów, tylko są skupieni na własnej karierze... Rozmowy z biznesem i o biznesie owszem, za to od pacjentów jak najdalej. Widziałem na własne oczy na wielu różnych konferencjach.