Minister Zdrowia powołał pełnomocnika do spraw bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. Nowym pełnomocnikiem został Bogusław Major.
29 listopada w Dzienniku Urzędowym MZ opublikowano zarządzenie w sprawie ustanowienia pełnomocnika ministra zdrowia do spraw bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. Pełnomocnikiem został Bogusław Major.
W zarządzeniu określono zadania pełnomocnika, do których należą:
źródło: Dziennik Urzędowy MZ
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze